Facebook pixel

Yhteystiedot

Katso tärkeät yhteystiedot

11 hakutulosta haulla "nuorisopalvelut".

  • Johanna Ervast

    Titteli
    Etsivä nuorisotyöntekijä määräaikainen
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6295
    Sähköpostiosoite
    johanna.ervast@valkeakoski.fi
  • Taija Ketonen

    Titteli
    Palvelusihteeri
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6821
    Sähköpostiosoite
    taija.ketonen@valkeakoski.fi
    Vastuualueet
    disko-aikojen varaukset, laskutus, asiakaspalvelu, saapuvat laskut, nuorisotoimen internet -sivut, arkistointi, nuorisotilojen tilavaraukset
  • Marja Kumpulainen

    Titteli
    Nuorisoneuvoja
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6823
    Sähköpostiosoite
    marja.kumpulainen@valkeakoski.fi
  • Anne Kurikka

    Titteli
    Nuorisotoimenjohtaja
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6820
    Sähköpostiosoite
    anne.kurikka@valkeakoski.fi
    Vastuualueet
    hallinto, henkilökunta nuoriso, tiedotus, talous, päätökset
  • Nita Käkönen

    Titteli
    Nuorisonohjaaja
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6828
    Sähköpostiosoite
    nita.kakonen@valkeakoski.fi
  • Vesa Luhtala

    Titteli
    Nuorisonohjaaja
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6822
    Sähköpostiosoite
    vesa.luhtala@valkeakoski.fi
  • Johanna Mielonen

    Titteli
    Nuorisonohjaaja
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6825
    Sähköpostiosoite
    johanna.mielonen@valkeakoski.fi
    Vastuualueet
    tyrmän vastaava nuorisonohjaaja, pohjoinen koulutyö, tapahtumat, kulttuurinen nuorisotyö, pienryhmät
  • Anna-Mari Nukarinen

    Titteli
    Nettiagetti-hanke
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6343
    Sähköpostiosoite
    anna-mari.nukarinen@valkeakoski.fi
  • Nuorisopalvelut

    Yksikkö
    Käyntiosoite:
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Postiosoite:
    Pl 20, 37601 Valkeakoski
  • Kirsi Salo

    Titteli
    Etsivä nuorisotyöntekijä
    Yksikkö
    Nuorisopalvelut
    Osoite
    Kanavanranta 3 B, 37600 Valkeakoski
    Puhelin
    040 335 6824
    Sähköpostiosoite
    kirsi.salo@valkeakoski.fi