Liikuntahalli

LIIKUNTAHALLIN VAKIOVUOROT 1.8.2013-15.6.2014

kts. myös tilapäisvaraukset

LIIKUNTASALI

VOIMAILUSALI

PAINISALI

A

B

C

MAANANTAI

08:00-12:00
Liikuntatoimi
telmintätuvat 
(10:00-11:00 avoin
telmintätupa)

12:00-13:00
Lito tuolivoimistelu,
Liikuntarajoite





17:00-18:30
Isku-Veikot
Pallokoulu

18:30-20:00*
Isku-Veikot  Harrastelentis M         

20:00-21:30*
WFT Futsal M

10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo









16:30-18:00 
Isku-Veikot
C-tytöt

18:00-20:00*
HSV lentopallo M
(otteluvuoro)

20:00-21:30*
WFT Futsal M        

08:00-10:00
Liikuntatoimi
taito ja tasapaino

10:00-11:00*
Päiväkoti
Innowonni 

16:00-17:30
VaKP kilpa-
aerobic Kristallit

17:30-19:00
VaKP kilpa-aerobic Simpukat

19:00-20:00
VaKP kilpa-aerobic Nuoret

20:00-21:30*
WFT Futsal M

08:00-17:30
Yleisövuoro










17:30-18:45
Haka Nyrkkeily-
koulu12-14 v

18:00-19:30
Haka Nyrkkeily
Juniorit alle 18 v 

19:30-20:30*
VaKP
kuntojaosto N

10:00-11:00
Kansalliset
Seniorit M

11:00-12:00*
Haka Gym
Kehonhuolto



16:30-18:00
VaKP
Paini Juniorit

18:00-19:00
Samurai
Muksujudo

19:00-20:00*
Ikämiesten
kuntopiiri

TIISTAI

09:00-10:00
Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00 -11:00
Liikuntatoimi   
norjistuen jumppa 

16:00-17:00
Nappulaliiga
Futsal

17:00-18:30* 
Haka Koripallo M

18:30-20:00
Haka Gym Teline-
voimistelu 4-6 v



20:00-21:30*      
Mad Max Futsal M

09:00-10:00
Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00-11:00
Liikuntatoimi
norjistuen jumppa

16:00-17:00
Nappulaliiga Futsal


17:00-18:30*  
Haka Koripallo M 

18:30-20:00 
Haka Gym Joukkuevoimistelu 
5-6 v 


20.00-21:30*         Mad Max Futsal M

09:00-10:00 Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00-11:00
Liikuntatoimi
norjistuen jumppa


16:00-17:00
Nappulaliiga Futsal

17:00-18:30* 
Haka Koripallo M 

18:30-20:00
Haka Gym  
Joukkuevoimistelu 
7-8 v


20:00-21:30* Mad Max Futsal M

08:00-17:00
Yleisövuoro











17:00-18:00*
Haka
Pikaluistelu

18:00-19:00* Haka
Kuntonyrkkeily M


19:00-20:00* Haka Kuntonyrkkeily N

20:00-21:30
Yleisövuoro










 


16:15-17:00* YTK
Kaupungin hen-
kilök. jumppa

17:15-18:00 Haka Sporttis-Tsemppi   7-11v 




19:00-20:30* Haka Kuntonyrkkeily
Jumpat

KESKIVIIKKO

9:00-10:00 Eläkkeensaajat Venyttelyjumppa

10:00-12:00 Eläkkeensaajat Boccia  

12:00-13:00
Nuto Starttipaja 



17:00-18:30 
Isku-Veikot  
Pallokoulu

18:30-20:00
Isku-Veikot
C-tytöt

20:00-21:30*  
Mad Max Futsal M

10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo








16:00-17:00
WFT Salibandy jun.

17:00-18:30
VaKP Kilpa-aerobic Timantit  

18:30-20:00*
HSV Lentopallo M

20:00-21:30*
Mad Max Futsal M

09:30-11:00
Liikuntatoimi dysfasialapset

11:00-12:00*
Haka Gym
Päiväjumppa




16:00-17:00
WFT Salibandy jun.

17:00-18:30 
VaKP Kilpa-aerobic Kristallit 

18:30-20:00
VaKP 
LaFlow 15-17 v

20:00-21:30*
Mad Max Futsal M

08:00-17.00
Yleisövuoro



17:00-18:00*
Painonnostokerho 

18:00-19:30
Haka Nyrkkeily
Juniorit  
 
19:30-21:30
Yleisövuoro

8:00-9:00
Urisevat Ukot 

10:00-11:00
Kansalliset seniorit N Jumppa


17:00-18:30
VaKP
paini juniorit



TORSTAI

10:00-11:00
Haka Gym
Temppureeni 2-6 v

12:00-13:00
Nuto Starttipaja
(6.3.2014 alk.)

13:00-14:00
Liikuntatoimi
kehitysvammaiset

14:00-15:00 Liikuntatoimi Selkäryhmä

17:00-18:30  
Mad Max
Futsal Junior 

18:30-20:00
Isku-Veikot C-tytöt

20:00-21:30*  
WFT Futsal M

10:00-11:00*
Pirkanmaan Sininauha









14:00-16:00*
Itella Valkeakoski

17:00-18:30
Mad Max
Futsal Junior

18:30-20:00*
HSV lentopallo M

20:00-21:30*         WFT Futsal M

10:00-11:00*
Päiväkoti Innowonni










17:00-18:30 
Mad Max
Futsal Juniorit 

18:30-20:00*
Isku-Veikot
Harrastelentis N

20:00-21:30*  
WFT Futsal M

08:00-17:30
Yleisövuoro




17:30-19:00* Haka
kuntonyrkkely N

19:00-20:30* Haka
kuntonyrkkeily M

20:30-21:30
Yleisövuoro

10:00-10:45
Haka Gym
Vauvatreeni



17:00-18:30
VaKP
Painikoulu

18:30-20:00
Haka Gym Cheer-leaders 10-12 v

PERJANTAI





16:30-18:00
Isku-Veikot Juniorit


18:00-19:30*
Haka Koripallo M

19:30-21:00*  
Mad Max Futsal M 

10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo 

16:30-18:00
Nappulaliiga


18:00-19:00*
Haka Koripallo M


19:30-21:00* 
Mad Max Futsal M





16:30-18:00
Nappulaliiga


18:00-19:00*
Haka Koripallo M


19:30-21:00*
Mad Max Futsal M

08:00-17:00
Yleisövuoro






18:00-19:30
Haka Nyrkkeily  Juniorit


19:30-21:30
Yleisövuoro

07:15-08:00* YTK
Kaupungin hen-
kilök. jumppa

09:00-11:00
Liikuntatoimi
Venytys ja rentoutus 







16:30-18:00
VaKP
paini juniorit


LAUANTAI
Tilapäisvarauksia: kilpailut, ottelut, turnaukset, juhlat ym.Varaukset liikuntatoimistosta puh 040 335 6801 09:00-16:30 Yleisövuoro

Tilapäisvaraukset

SUNNUNTAI
Tilapäisvarauksia: kilpailut, ottelut, turnaukset, juhlat ym. Varaukset liikuntatoimistosta puh 040 335 6801 09:00-16:30
Yleisövuoro

16:30-17:00
ValkUS juniorit

Viimeksi muokannut: Jenni Nurmi, 10.2.2014 13:13