Liikuntahalli

LIIKUNTAHALLIN VAKIOVUOROT 1.8.2014-15.6.2015

kts. myös tilapäisvaraukset

LIIKUNTASALI

VOIMAILUSALI

PAINISALI

A

B

C

MAANANTAI



10:00-11:00*
Päiväkoti
Innowonni




16:30-17:30
Isku-Veikot
Pallokoulu

17:30-18:30            
Isku-Veikot                    D-juniorit

18:30-20:00*
Isku-Veikot  Harrastelentis M         

20:00-21:30*
WFT Futsal M



10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo 





16:30-18:00* Isku-Veikot N

18:00-20:00*
HSV lentopallo M
(otteluvuoro)

20:00-21:30*
WFT Futsal M        

08:00-12:00
Liikuntatoimi
telmintätuvat
(10:00-11:00 avoin
telmintätupa alk. 8.9.)


16:00-18:00
VaKP kilpa-
aerobic Simpukat

18:00-20:00
VaKP kilpa-aerobic Kristallit 

20:00-21:30*
WFT Futsal M

08:00-17:30
Yleisövuoro










17:30-18:45
Haka Nyrkkeily-
koulu12-14 v

18:00-19:30
Haka Nyrkkeily
Juniorit alle 18 v 

19:30-20:30*
VaKP
kuntojaosto N

20:30-21:30 Yleisövuoro

10:00-11:00
Kansalliset
Seniorit M

11:00-12:00*
Haka Gym
Kehonhuolto



16:30-18:00
VaKP
Paini Juniorit

18:00-19:00
Nappulaliiga -05


19:00-20:00* Ikämiesten kuntopiiri

TIISTAI

09:00-10:00
Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00 -11:00
Liikuntatoimi   
norjistuen jumppa 

16:00-17:00
Nappulaliiga
Futsal

17:00-18:30* 
Haka Koripallo M

18:30-20:00
Mad Max Futsal Juniorit


20:00-21:30*      
Mad Max Futsal M

09:00-10:00
Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00-11:00
Liikuntatoimi
norjistuen jumppa

16:00-17:00
Nappulaliiga Futsal

17:00-18:30*  
Haka Koripallo M 

18:30-20:00 
Mad Max Futsal Juniorit

20:00-21:30* Mad Max Futsal M

09:00-10:00 Liikuntatoimi
ikiliikkujat

10:00-11:00
Liikuntatoimi
norjistuen jumppa


16:00-17:00
Nappulaliiga Futsal

17:00-18:30* 
Haka Koripallo M 

18:30-20:00
Mad Max Futsal Juniorit


20:00-21:30* Mad Max Futsal M

08:00-17:00
Yleisövuoro









17:00-18:00*
Haka
Pikaluistelu

18:00-19:00* Haka
Kuntonyrkkeily M


19:00-20:00* Haka Kuntonyrkkeily N

20:00-21:30
Yleisövuoro











16:15-17:00* YTK
Kaupungin hen-
kilök. jumppa

17:15-18:00 Haka Sporttis-Tsemppi   7-11v 



19:00-20:30* Haka Kuntonyrkkeily
Jumpat

KESKIVIIKKO

9:00-10:00 Eläkkeensaajat Venyttelyjumppa

10:00-11:30 Eläkkeensaajat Boccia   




16:30-17:30 
Isku-Veikot  
Pallokoulu

17:30-18:30
Isku-Veikot D-juniorit

18:30-20:00*             Isku-Veikot N 

20:00-21:30*  
Mad Max Futsal M

10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo






16:00-17:00
Isku-Veikot         E-juniorit

17:00-18:30
Isku-Veikot        C-tytöt

18:30-20:00*
HSV Lentopallo M

20:00-21:30*
Mad Max Futsal M

09:30-11:00
Liikuntatoimi dysfasialapset

11:00-12:00*
Haka Gym
Päiväjumppa 

15:30-17:00*
Elematic Works/Lito
Sähly

17:00-18:30 
VaKP Kilpa-aerobic Kristallit 

18:00-20:00
VaKP Kilpa-aerobic 
Nuoret

20:00-21:30*
Mad Max Futsal M

08:00-17.00
Yleisövuoro







17:00-18:00*
Painonnostokerho 

18:00-19:30
Haka Nyrkkeily
Juniorit  

19:30-21:30
Yleisövuoro

8:00-9:00
Urisevat Ukot
10:00-11:00
Kansalliset seniorit N Jumppa






17:00-18:30
VaKP
paini juniorit

18:30-20:00
FC Haka Juniorit


TORSTAI

10:00-11:00
Haka Gym
Temppureeni 2-6 v



13:00-14:00
Liikuntatoimi
kehitysvammaiset

14:00-15:00 Liikuntatoimi Selkäryhmä


17:00-18:30  
Isku-Veikot                    C-tytöt

18:30-20:00*               Haka Koripallo M

20:00-21:30*  
WFT Futsal M














17:00-18:30
Isku-Veikot          E-juniorit

18:30-20:00*
Haka Koripallo M

20:00-21:30*      WFT Futsal M

10:00-11:00*
Päiväkoti Innowonni





14:00-16:00*
Itella Vlk
Tyky-toiminta



17:00-18:30 
Haka Gym JamMix 11-13v

18:30-20:00*
Haka Koripallo M


20:00-21:30*  
WFT Futsal M

08:00-17:30
Yleisövuoro











17:30-19:00* Haka
kuntonyrkkely N

19:00-20:30* Haka
kuntonyrkkeily M

20:30-21:30
Yleisövuoro

10:00-11:00
Haka Gym
Vauvatreeni








17:00-18:30
VaKP
Painikoulu

18:30-20:00
Haka Gym Cheer-leaders 10-12 v

20:00-20:30          ValkUS Juniorit

PERJANTAI

10:00-11:00*
Sorrilan päiväkoti


16:00-17:00                  Nappulaliiga

17:00-18:30
Isku-Veikot D-juniorit


18:30-19:30*               Isku-Veikot N/C-tytöt

19:30-21:00*  
Mad Max Futsal M 

10:00-12:00
Veteraanit
lentopallo


16:00-17:00
Nappulaliiga

17:00-18:30*
HSV Lentopallo M

18:30-19:30*    Isku-Veikot N/   C-tytöt

19:30-21:00* 
Mad Max Futsal M






16:00-17:00
Nappulaliiga 



18:00-19:30*
Isku-Veikot N/C-tytöt

19:30-21:00*
Mad Max Futsal M

08:00-18:00
Yleisövuoro






18:00-19:30
Haka Nyrkkeily  Juniorit


19:30-21:30
Yleisövuoro

07:15-08:00* YTK
Kaupungin hen-
kilök. jumppa

09:00-11:00
Liikuntatoimi
Venytys ja rentoutus 



16:30-18:00
VaKP
paini juniorit

18:00-19:30
FC Haka Juniorit

LAUANTAI
Tilapäisvarauksia: kilpailut, ottelut, turnaukset, juhlat ym.Varaukset liikuntatoimistosta puh 040 335 6801 09:00-16:30 Yleisövuoro

Tilapäisvaraukset

SUNNUNTAI
Tilapäisvarauksia: kilpailut, ottelut, turnaukset, juhlat ym. Varaukset liikuntatoimistosta puh 040 335 6801 09:00-16:30
Yleisövuoro

16:30-17:00
ValkUS juniorit

Viimeksi muokannut: Jenni Nurmi, 1.12.2014 14:50